Історія дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 205 "Світлиця"

Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 205 «Світлиця» Запорізької міської ради – навчальний комунальний заклад, який забезпечує догляд за дітьми віком від 1 року 6 місяців до 6 (7) років, їх розвиток , виховання і навчання відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Юридична адреса ДНЗ № 205: 69097, м.Запоріжжя, вул. Ентузіастів, 14-А, тел. 277-06-85, електронна адреса: dnz205@yandex.ua. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 205 «Світлиця» в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 № 305, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом. З 27 листопада 2003 року ДНЗ №205 «Світлиця» організує освітній процес за пріоритетним гуманітарним напрямом роботи відповідно статуту, затвердженому рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради № 384/24. Його діяльність направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

· збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей ;

· формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів;

· забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

· виховання у дітей любові до України, шанобливого становлення до родини, цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

· етичне та естетичне виховання і формування високої гуманістичної культури особистості;

· організація навчально-виховного процесу з урахуванням сучасних досягнень науки, педагогічної теорії, соціальної практики;

· прилучення дітей до українознавства в сензитивний період їх розумового емоційного розвитку; актуалізацію національних звичаїв духовно-морального, культурно-естетичного характеру; ознайомлення з історією рідного краю як джерелом духовності.